Etlejate konkurss 02. декабря LL

Nagu igal aastal, toimus ka sellel sügisel etlejate konkurss. Kõik õpilased valisid oma soovi ja maitse järgi luuletuse, mida nad lugesid klassis kaasõpilaste ja külalisõpetajate ees. Seejärel kõik soovijad said minna edasi lõppvooru, mis toimus aulas. Saalis olev õhkkond ja kujundus oli väga hubane ja soe, aga see ei viinud ära täielikult etlejate närvipinget. Seal kuulasid neid teised etlejad, väike publik ja loomulikult žürii. Žürii koosseisus: Ülle Maimann, Kadri Järvalt ja Arnek Grubnik, kiitsid kõiki konkursist osavõtjaid, kuid nagu igal aastal, tunnustati ka tänavu oma vanuseklassi võitjaid:

1.-3. kl Karoliina Koppel

4. -6. kl Õnne-Ingel Lember