9. klass Saaremaa põhjaranniku pankadel 16. мая LL

11. mail tutvusime Suuriku ja Ninase panga pinnavormidega, uurisime  pankranniku taimestikku, merekarpe ja kivististisi ning saime uusi teadmisi Saaremaa maapõuest  ja mereelustikust. Ka täienesid meie ajaloo-teadmised – nägime, millised jäljed on meie saarele jätnud nõukogude-aegsed sõjaväeosad, uurisime mis annab Suuriku panga  rannikul siiani märku mootorpurjekas Lydia Koidula hukust.  Ninase pangal külastasime lisaks  Estonia huku mälestusmärki. Teel peatusime  Veerel  ja tegime kindlaks, et sealne kaldajärsak ei ole pank. Meie matkajuht oli Anne Teigamägi Kuressaare Hariduse Kooli looduskeskusest.

9. klass võttis pärastlõuna looduses kokku nii: väga põnev oli, leidsime palju huvitavaid kive, nägime ilusaid kohti, meeldis olla looduses, nägime looduses seda, mis enne õpitud ja saime teada uut. Oli hea vaheldus värskes õhus viibida, saime klassikaaslastega  ka nalja. Kahju, et selliseid päevi nii vähe on, tahaks veel!

Lõbus pildigalerii avaneb SIIT

Lõbus pildigalerii avaneb SIIT