Arhiiviroti laadaelamus 14. декабря LL

Trügi, mis sa trügid, no edasi ei saa! Kõik kohad on paksult matsutavaid, naervaid, jutustavaid, imestavaid ja rahulolevaid inimesi täis, nii et hoia saba ja varbad. Mis siin ometi toimub? Äkki ütleb keegi möödaminnes: “Nii mõnus jõululaat!“ Ohhoo, või jõululaat! Asjaga on vaja lähemalt tutvuda. Nii, siin müüakse muffineid, seal vahvleid, lõhnab nagu paradiis! Ja mis siin särab??? Pärlid!!! Ohhhh! Nii ilusad! Ja seal müüakse kompotti! Ja torti! Ja küünlaid! Limpslimps!!! Võtab täiesti hingetuks. Siin on ju nii palju head ja paremat. Jõulud on toredad asjad ja veel toredam on see, mis sellega kaasas käib. Ma tahan kõiki neid asju endale. See on kindel. Aga mida ma näen? Kõik, kes midagi endale saavad, annavad ise ka mingeid väikesi ümmargusi asju vastu. Mul selliseid küll pole. Noh, aga mis sellest, mul on kõht juba lõhnast täis ja silmades säravad pärlid. Mõnus on vaikselt peidus istuda ja nautida laadamelu. Külalisi on nii palju ja igalt poolt. Näe, seal paistavad lasteaia lapsed ja seal on üks tuttav poemüüja ja õpetajad ja õpilased. Kõik on mulle tuttavad. Kõigil on hea tuju. Mul ka! On alles vahva päev. Ma lähen nüüd oma arhiiviriiulite vahele tagasi. Oi, aga mis siin maas on? KÜPSIS!!! Mmm… nii magus ja krõbe! Näed nüüd, mul vedas ikka hullupööra. Täna tuleb õige magus uni!!! Vinkivinki! Näeme jälle!

Kooli jõululaata nägi läbi arhiiviroti pilgu

huvijuht Külli Luup

Suur pildigalerii on siin: https://photos.google.com/share/AF1QipOlASD4CxRFigoJszuErueV9IJ0SYSkUtk7kPJI8dtBIgUeRdRU523Ewh-zo4DkjQ?key=LWk3bUpkY2NXbkZnTzF2SjJ3aElPb1ZxYl9RS0hB

Kooli jõululaata nägi läbi arhiiviroti pilgu