Koolijuhi jõulutervitus 20. декабря LL

Koolimaja on olnud juba tükk aega  kaunistatud, õuesõppepaviljon jõulutuledes, valitseb koolirahu, pea kõiki õpilasi kaasav jõulukontsert-etendus peredele ja kogukonnale on peetud, tunnistused on käes - nüüd võib endale väikese puhkuse lubada! Jõulu- ja aastavahetuseaeg on lähedastega koos olemiseks, pidude pidamiseks, aga ka tagasi- ja edasivaatamiseks.

Tänan kogu kooliperet üheskoos kooliellu panustamise eest! Õppijad olid tublid õppima ja õpetajad neid selles toetama. Lisaks traditsioonilisele klassiruumis õppele oli esimene poolaasta tihe kooli ühistegemiste poolest, toimus mitmeid väljasõite, matku, spordiüritusi; meil käis huvitavaid lektoreid ja külalisesinejaid. Igav ei oleks tohtinud küll kellelgi olla, küll võis see aasta lõpuks parasjagu ära väsitada.

Rõõmurikkaid jõulupühi lähedaste seltsis, meeldejäävat aastavahetust, nautige vaheaega! Kohtume taas 6. jaanuaril ja alustame uut aastat uue energiaga.

Sirje Ellermaa

Koolijuht