Üleskutse näituse eksponaatide leidmiseks 16. января KPK

Seoses Kärla kooli 110. juubeliga soovime üles panna näituse läbi aegade kasutusel olnud kooli õppevahenditest (sulepead, vanad vihikud, pinalid, koolikotid/ranitsad, koolivorm, pioneeri atribuutika jms).

Pöördume teie poole palvega aidata kaasa eksponaatide kogumisel. Kui teie kodudes leidub eelpool nimetatud või muid koolides kasutusel olnud asju, soovime neid laenata näituse ajaks (17.02 – 21.02.2020).

Eksponaadid palume tuua kooli raamatukokku Laidi Lindau kätte. Esemed tagastame peale koolivaheaega.