Наши истории

Uus õppeaasta täis katsumusi ja avastusi! 15. октября LL


Ongi saabunud uus õppeaasta. Loodetavasti lõpeb see aasta rõõmsamini, kui eelmine.  Nii nagu igas koolis, töökohas, firmas või ka eraelus tegime ka meie Õpilasesindusega aastaplaani. Kurvastusega peab teatama, et meie seast on tiivad alla võtnud meie kõige tublimad Helena-Karmen, Darelyan ja Liisi. Soovime teile tuult tiibadesse meie kuldne kolmik!  

Kuid asja juurde, nimelt on õppeaastal 2020/2021 meid ees ootamas palju põnevat. Plaanis on teha meie Otile väike fänninurk! Esimesel poolaastal on plaanis veel järgmised tegevused: ÕE stendi korrastamine, ÕE korraldatud advendikohvik, osalemised erinevatel laatadel, võtame ühendust MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakoduga, et käia vabatahtlikena abistamas ning kõige põnevam,  meil on plaanis korraldada igas veerandis üks stiilinädal. Suure avapaugu teeme juba kohe peale puhkust. Nimelt toimub teise veerandi esimesel reedel algklasside pidžaamapidu, mis tuleb võimas.

Tegime ka ettepaneku koolile. Et koolimajas võiks olla õpilaste hoiukapid. Mõeldud just kolmandale kooliastmele, kappidele leidub ka imeline koht vahekoridoris enne algklasside koridori. Kapid hoiaksid ära õpilaste seljavalu, kuna üleliigsed õpikud saab soovi korral kappi jätta ega pea  neid alatasa kaasas kandma, samuti säiliksid õpikud paremini, kuna need on kindlas kohas ega vedele kuskil laua all või põrandal maas. Mõtlemist väärt kas pole! J

Kindlasti rõhutame sel aastal rohkem ka helkuri kandmise kohustusele ja liiklusohutusele!!!

Nii toimubki 27. oktoobri hommikul helkuri kontroll õpetajatele ja õpilastele!

Kuid seniks kõike head, püsige terved ja hoidke meie tegemistel silma peal!

 

Tervitab Kärla Põhikooli Õpilasesinduse nimel

Gertrud Lend

Ongi saabunud uus õppeaasta. Loodetavasti lõpeb see aasta rõõmsamini, kui eelmine.  Nii nagu igas koolis, töökohas, firmas või ka eraelus tegime ka meie Õpilasesindusega aastaplaani. Kurvastusega peab teatama, et meie seast on tiivad alla võtnud meie kõige tublimad Helena-Karmen, Darelyan ja Liisi. Soovime teile tuult tiibadesse meie kuldne kolmik!  

Kuid asja juurde, nimelt on õppeaastal 2020/2021 meid ees ootamas palju põnevat. Plaanis on teha meie Otile väike fänninurk! Esimesel poolaastal on plaanis veel järgmised tegevused: ÕE stendi korrastamine, ÕE korraldatud advendikohvik, osalemised erinevatel laatadel, võtame ühendust MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakoduga, et käia vabatahtlikena abistamas ning kõige põnevam,  meil on plaanis korraldada igas veerandis üks stiilinädal. Suure avapaugu teeme juba kohe peale puhkust. Nimelt toimub teise veerandi esimesel reedel algklasside pidžaamapidu, mis tuleb võimas.

Tegime ka ettepaneku koolile. Et koolimajas võiks olla õpilaste hoiukapid. Mõeldud just kolmandale kooliastmele, kappidele leidub ka imeline koht vahekoridoris enne algklasside koridori. Kapid hoiaksid ära õpilaste seljavalu, kuna üleliigsed õpikud saab soovi korral kappi jätta ega pea  neid alatasa kaasas kandma, samuti säiliksid õpikud paremini, kuna need on kindlas kohas ega vedele kuskil laua all või põrandal maas. Mõtlemist väärt kas pole! J

Kindlasti rõhutame sel aastal rohkem ka helkuri kandmise kohustusele ja liiklusohutusele!!!

Nii toimubki 27. oktoobri hommikul helkuri kontroll õpetajatele ja õpilastele!

Kuid seniks kõike head, püsige terved ja hoidke meie tegemistel silma peal!

 

Tervitab Kärla Põhikooli Õpilasesinduse nimel

Gertrud Lend