Elu nagu seiklus! 14. октября LL

Täiskasvanud õppija nädala (TÕN) raames korraldasid Kärla õpilasesinduse liikmed koos huvijuhiga madalseiklusraja läbimise tegevustunni kooli töötajatele. Üritus toimus neljapäeval 14. oktoobril suure vahetunni ajal. Õpetajad said rajad ise valida ja läbitud elementide arv ei olnud oluline. Päike paistis ja tundus, et kõigil oli seigeldes rõõmus meel.

Täiskasvanud õppijad said ka vastata küsimusele, et „Mida sa sellest tegevusest õppisid?“

Mõned vastused:

„Pinguta alati lõpuni. Suudan. Varu jõudu lõpuni. Õige varustus on oluline. Mõtle suurelt.“

„Tasakaalu hoidmiseks on vaja hetk stabiliseerimiseks.“

„Et olen füüsiliselt väeti. Pean trenni tegema! Olin tubli!“

„Strateegiat. Enese usaldust ja seda, et elu on seiklus!“

„Iga tegevuse jaoks peab õige riietus olema!“

„Tasakaalu. Koostööd Arnekiga.“

„1. Et kolleegi toetus on oluline. 2. Tasakaalu 3. Kolleegilt õppimist 4. Proovin ära, isegi kui on raske“.

Arnek Grubnik

Huvijuht

Pildigaleriid vaata SIIT, pildistas ÕE liige Marileen Seli.

Mõned vastused:

„Tasakaalu hoidmiseks on vaja hetk stabiliseerimiseks.“

„Et olen füüsiliselt väeti. Pean trenni tegema! Olin tubli!“

„Strateegiat. Enese usaldust ja seda, et elu on seiklus!“

„Iga tegevuse jaoks peab õige riietus olema!“

„Tasakaalu. Koostööd Arnekiga.“

Arnek Grubnik

Huvijuht

Pildigaleriid vaata SIIT, pildistas ÕE liige Marileen Seli.