Kärla Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Personal Tugipersonal

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Sirje Ellermaa

Direktor
+372 4542088
+372 5127899
sirje.ellermaa@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Maiu Raun

Õppejuht, HEV koordinaator
+372 4542021
maiu.raun@kpk.edu.ee

Õpetajad (23)

Õnne Kruusmaa

Klassiõpetaja
onne.kruusmaa@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - kell 11.15-11.45

Gerta Uus

Klassiõpetaja
gerta.uus@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Eliisa Siim

Inimeseõpetus
Klassiõpetaja
eliisa.siim@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R kokkuleppel

Nadiia Kurinna

UKR Klassiõpetaja
nadiia.kurinna@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kristiina Virveste

Tütarlaste käsitöö
kristiina.virveste@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anne Tõru

Matemaatika
anne.toru@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Marika Aarnis

Muusika
marika.aarnis@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R - kell 11.15-11.45

Ilnur Kuldubaev

UKR inglise keel
UKR õpetaja/mentor
ilnur.kuldubaev@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Katrin Kuum

Eesti keel ja kirjandus
katrin.kuum@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Toomas Mägi

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
toomas.magi@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Andrei Tšernobrovkin

Tehnoloogiaõpetus
andrei.tser@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - kell 11.15-11.45

Tiina Metsmaa

Bioloogia
Loodusõpetus, keemia, geograafia
tiina.metsmaa@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N - kell 11.15-11.45

Väino Uljas

Arvutiõpetaja, robootika ringi juhendaja
vaino.uljas@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Anne Pildre

Eesti keel ja kirjandus
anne.pildre@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anna Adamson

Vene keel
anna.adamson@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - kell 11.15-11.45

Marika Paas

Füüsika
marika.paas@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Morten Mägi Ravn

Inglise keel
morten.ravn@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K - kell 11.15-11.45

Katre Lember

Kunstiõpetus
katre.lember@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

R - kell 11.15-11.45

Roland Kütt

Kehaline kasvatus
roland.kutt@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaidi Liivas

Ettevõtlusõpe
Õpilas- ja minifirmade juhendaja
kaidi.liivas@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Urmas Lehtsalu

Ettevõtlusõpe
Karjääriõpetus
urmas.lehtsalu@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Jaanika Jõgi

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
jaanika.jogi@kpk.edu.ee


Arnek Grubnik

Pikapäevarühma õpetaja
arnek.grubnik@kpk.edu.ee

Personal (7)

Laidi Lindau

Sekretär-raamatukoguhoidja
+372 4542030
kool@kpk.edu.ee


Väino Uljas

IT spetsialist
Töökeskkonnaspetsialist
Haldusspetsialist
vaino.uljas@kpk.edu.ee


Kaidi Liivas

Õppedisainer-projektijuht
Haridustehnoloog
kaidi.liivas@kpk.edu.ee


Arnek Grubnik

Huvijuht
arnek.grubnik@kpk.edu.ee


Reelika Grahv

Perenaine
+372 4542085


Pille Tänak

Koristaja


Erika Kiil

Koristaja

Tugipersonal (3)

Maiu Raun

HEV koordinaator
+372 4542021
maiu.raun@kpk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiina Saare

Sotsiaalpedagoog
+372 4542085
+372 53865166
tiina.saare@sthk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kärla Põhikooli kooliõde

telefon
+372 4542080
+372 51935066
k.perearst@gmail.com

Lisainformatsioon: 

LUUKAS K.K. OÜ pereõde

Vastuvõtuaeg:

Vastuvõtt Kärla teenuskeskuses

Võta meiega ühendust

Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Kärla Põhikool

Üldinfo

Hetkel on lehel 0 kasutajat.