Uudised

Oleme esialgu 25. - 29. jaanuarini DISTANTSÕPPEL, lisatud TUNNIPLAAN. Loe edasi... 24. jaanuar KPK

Hea koolipere!

Seoses paljude õpetajate eneseisolatsioonikohustusega oleme terve kooliga esialgu 25.-29. jaanuarini distantsõppel.

• Distantsõppe tunniplaan jõuab kodulehele täna peale 18.00.
  • Vältimaks inimeste kogunemisi ja kokkupuuteid, toimub koolitoidu asendamine toidupakiga kooli naastes.

Terviseamet paneb kõigile südamele - sõltumata sellest, kas teile on määratud eneseisolatsioon või mitte, palun vältige kontakte! Kui teil on vähimgi haiguse sümptom, palun pöörduge oma perearsti poole ja laske ennast testida!

Ülejärgmise nädala töökorralduse otsustame olukorrast tulenevalt, informeerime teid jooksvalt.

Olge terved ja hoitud!

Sirje Ellermaa

Kohandatud TUNNIPLAAN

Loe ka dokumenti Distantsõppe korraldus Kärla Põhikoolis (väljavõte kodukorrast)

Hea koolipere!

• Distantsõppe tunniplaan jõuab kodulehele täna peale 18.00.

Olge terved ja hoitud!

Sirje Ellermaa