Õuesõppenädal 18.09 kuni 22.09 29. september LL

Kärla koolis toimus 18.-22. septembrini õuesõppenädal teemal "Puud".

Ilmad olid suviselt soojad ja koolipere päevad täis põnevaid tegemisi.

Õues kasutati õppimiseks erinevaid mänge ( Bingo, Aarete jaht, täringumäng, maastikurobot), keskkonda Navicup ja loovust. Teema "Puud" seoti looduse hingestatusega, toiduga, materjalidega ja loodushoiuga. Valmisid huvitavad kunstiteosed puulehtedest, luuletused ja laulud puudest. Lapsed õppisid, et loodust meie ümber tuleb hoida ja puud on osa meie igapäevasest elust. Nädala jooksul osaleti ka maailmakoristusel ja toimus kolmanda kooliastme spordipäev.

Õpilasesindus korraldas väljasõudu RMK metsaonni. Õuesõppe tegemised on koondatud Kärla Põhikooli õuesõppe Padlet seinale.

#õuesõppenädal

#KärlaPõhikool

#maailmakoristus

Abiõpetaja Jaanika Jõgi

Õuesõppenädala eestvedaja

Kärla koolis toimus 18.-22. septembrini õuesõppenädal teemal "Puud".

Ilmad olid suviselt soojad ja koolipere päevad täis põnevaid tegemisi.